Hier komen links naar privacy en cookiebeleid, voorwaarden etc…

Image Alt

Wie is Wie

Directie

Fons Mertens

Coördinerend directeur
fons.mertens@silawesterlo.be
014 54 50 75

Hilde Heynickx

Directeur Bovenbouw
hilde.heynickx@silawesterlo.be
014 54 50 75

Joost Wynants

Directeur Bovenbouw
joost.wynants@silawesterlo.be
014 54 50 75

Tinne Mertens

Directeur Bovenbouw
tinne.mertens@silawesterlo.be
014 54 50 75

Werner Vangenechten

Directeur Middenschool (Centrum)
werner.vangenechten@silawesterlo.be
014 54 50 75

Mieke Baelus

Directeur Middenschool
(Centrum en Oosterwijk)
mieke.baelus@silawesterlo.be
014 54 50 75

Jan Verherstraeten

Financieel-logistiek directeur
jan.verherstraeten@silawesterlo.be
014 54 50 74

Leerlingendienst Bovenschool tweede graad

Leerlingendienst Bovenschool derde graad

Leerlingendienst Middenschool Centrum

Leerlingendienst Middenschool Oosterwijk

Zorgcoördinatoren

Bert Buntjens

Zorgcoördinator Middenschool
bert.buntjens@silawesterlo.be
014 54 50 74

Amy Ericx

Zorgcoördinator Bovenschool
amy.ericx@silawesterlo.be
014 54 50 75